תחזוקת גינות בצפון

תחום זה בענף הגינון זוכה לזלזול שלא בצדק ובצדק.

בצדק- כי כל דוחף מכסחת בעל טנדר מכונה גנן, לפי קריטריון זה כולם גננים מקצועיים, למעשה אלו הם החצרנים לרובם אין מושג בגינון אך הם מוכנים לעבודה הסיזיפית של ניכוש קלטור כיסוח וכדומה. הם למעשה עושה דברו של בעל הבית שרוב המקרים ידיעותיו בגינון הגיעו לו מהשכן בבית הסמוך או מהגיגי ליבו.

 

שלא בצדק- תחום זה הוא רציני בהחלט אך גננים מקצועיים רבים נמנעים מלעסוק בו בגלל מחירי החצרנים בשוק הפרטי. על גנן המתחזק גינה להכיר היטב אוכלוסיות צמחים נרחבות, להכיר אוכלוסיות מזיקים, גורמיי מחלות, חומרים להגנת הצומח, ידע בדישון והשקיה,הכרת האדמה והאקלים השורר באזור ועוד ועוד…
גינות רבות מתקלקלות תקופה קצרה לאחר תום הקמתן וזאת בשל תחזוקה גרועה של החצרנים.

מספר דוגמאות נפוצות:

בגינות רבות מופיע הברוש הלימוני כגדר חיה ופתאום אחד הברושים או מספר ברושים מתייבשים. גנן מקצועי ואחראי היה מציץ מידי פעם אל הגזעים לבדוק הימצאותה של חיפושית הקליפה ונותן מענה מידי.

הדשא נראה כמתייבש במקומות מסוימים, הדחף הראשוני של כל בעל מדשאה הוא לתת מים בכמות נכבדת על מנת לבער את הכתם המכוער אך הכתם אינו נעלם.
גנן מקצועי ידע לתת מענה מהיר למזיקים אוכלי השורשים.

השביל לבית מלא דבק שחור הנוטף מהעץ ללא הרף וגם העץ מכוסה בפיח שחור.
גנן מקצועי היה בודק הימצאות כנימות הרבה לפני התוצאה השחורה ומדביר את הכנימות גם בצמרת.רמת התחזוקה תתבטא בתשומת לב לגיזום נכון, איבחון מחלות וטיפול מיידי וביעילות על מנת לעצור את הדבקת כל הגינה, גינה מודבקת איננה מתפתחת והצמיחה נעצרת.עצי פרי זקוקים למינרלים ולדישון.

 

ובנוסף בעזרת מעקב של גנן מקצועי תוכלו להגיע לתוצאות בפירות איכותיים ועסיסיים.
במילים אחרות – עתידו של מיץ התפוזים שלכם בידיים שלי.

גיזומי גובה אינם עבודה פשוטה ועל מנת לעצב למופת יש להקדיש מעט יותר זמן לכל מוצר ולכן תחזוקת גינה ברמה גבוהה תיצור תוצאות אשר יבטיחו ללקוח גינה מעוצבת פורחת, שפע פירות , ריחות נעימים  וצבעים עזים, וללא מכת מזיקים כגון :
חשופיות, יתושים, ברחשים, וכנימות תולעים ועוד מלא מזיקים,שלא נדבר על זוחלים – חלילה.

לפעמים להגיע למראה גינה מושלמת ופרחונית הגינה זקוקה לגנן איכותי ולחודשים של טיפוח של בעל מקצוע קפדן ואיכותי, אשר מטרתו לעשות את גינתכם יפה ולא לרוץ ולהזדרז כי יש לו עוד גינות להספיק.

– אנו מאמינים כי כל גינה תרוויח מטיפול מסור של גנן מקצועי. בעלי גינות צנועות מימדים נמנעים לעתים מהזמנת גנן מקצועי – מחשש כי מדובר בהוצאה גדולה עם תוצאה קטנה.

 

בית עם גינה, חלום של הרבה אנשים, מצריך טיפול והשקעה על מנת באמת להנות מהגינה יש לטפחה ולהתמיד במועדי הגיזום והכיסוח. אחזקת הגינה כוללת בנוסף דישון וטיפול במזיקים כך שתהנו ותפיקו מגינתכם את התוצאות הטובות ביותר.

חיפושים אחרונים:

  • גינות מעוצבות
  • עבודות גינון בצפון