שיקום גינות בצפון

גינות מוזנחות ניתן לראות כמעט בכל מקום בארץ, לא תמיד גינה מוזנחת היא עניין של תקציב או של חוסר יכולת למצוא גנן טוב או לבצע עבודות גינון פשוטות.


גינות מוזנחות נגרמות לרוב בגלל חוסר זמן משווע או בגלל ייאוש של בעלי הבית מהצורה שבה הגינה שלהם קיבלה אחרי מספר שנים.
אנו ממליצים בחום למצוא גנן מקצועי ולתת למקצוענים לעשות את העבודה בדיוק כמו שהם יודעים, ותאמינו לנו שהם יודעים לעשות גינות יפות מאוד!

 

שלב ראשוני בכל הקמת גינה הינו שלב התכנון המוקדם של עיצוב הגינה, בשלב זה אנו משקיעים זמן ומחשבה מרובה לקבלת גינה מעוצבת המותאמת לדרישות הלקוח תוך התחשבות באופי הגינה הרצוי, התקציב שעומד לרשות הלקוח  והזמן הקיים לרשותנו.

 

אנו בעלי ניסיון עשיר בתכנון, עיצוב והקמת גינות, יצרו עבורכם גינה יפיפייה המותאמת לכם אישית, מביצוע עבודות תשתית גינה, אבנים משתלבות, מדרכות ושבילי עץ , תאורה, חיפויי קרקע, אדני רכבת, מסלעות, בחירת צמחים המותאמים לאופי הגינה , מערכות השקיה  ועוד.


ההבדל בין שיפוץ גינה לבין שיקום גינה הוא שבשיקום גינה הקיים הוא יותר בעל ערך וצריך להתייחס אליו יותר עוד בשלב התכנון כמובן.


בנושא שיקום גינה כשאני מגיע לפגישת תכנון הגינה מה שאני רואה בעיני זה דברים שלא התבגרו יפה או יצאו מפרופורציות או נהרסו עקב עבודות הזנחה או שבעיות עוד מימי ההקמה שקשורים לעיצוב הגינה. כמובן שיש דברים שאני אומר לזרוק כי בעיני אין מה לשפר בהם ואולי מההתחלה הם לא היו בלי שום פוטנציאל.


יש גם בעיות של טופוגרפיה שהשתנתה לרעה עם הזמן או שמההתחלה היא הייתה לא נכונה. גינה נמוכה ממה שמתבקש זה פספוס גדול מבחינתי צמחים ואלמנטים דוממים יתבטאו הרבה יותר יפה בגובה או בגבהים שונים.


אחרי שגמרנו לדבר על הקיים והחלטנו יחד מה זורקים ומה משאירים מה משנים אני מציע פתרונות למקומות השונים אתם מאשרים יוצרים סקיצה הצעת מחיר וקדימה לעבודה. חברת גנן כל גן מבטיחה למבינים את דרכה הצלחה בשיקום הגינה.

 

בשיקום נכללים, בין היתר:
החלפת צמחייה, ביצוע שינויים ותיקונים במערכת ההשקיה, ריסוס נגד מזיקים, דישון ממוקד ומרובה, החלפה או הוספה של אדמה ו/או חיפוי מסוג אחר.

הטיפול המשקם יכול לכלול את הגינה כולה, או חלקים מסוימים ממנה שסבלו מנזק ספציפי.