עיצוב גינות בצפון

רוצים גינה חלומית? אז יש לנו חלום משותף!!!

אני מתכנן גינות מקצועי אשר את כל הגינות מבדיל דבר אחד וזה חשיבה על הלקוח. כל תוכנית אשר יציבו לכם צמחים מראש על נייר, יגבו אלפי שקלים, וידהימו אתכם בספר של הצמחים.


איך אפשר לקבוע מראש איפה כל צמח יהיה לאחר ביקור קצר בגינה ? עיצוב גינות דורש תכנון וזמן. שילובי צמחייה נכונים מה שנקרא קומפוזיציה זוהי תורה של טעם אישי וניסיון רב שנים ואיננה בשרביט של עט ונייר.


צריך להכיר את הגינה ממש טוב כדי לדעת נתונים. הבאת צמחייה למקום, הצבתו במקום המיועד, לדעת מה צרכיו של הצמח ובקיצור לא שולפים גינה מהשרוול. מתכנן טוב חושב על הדברים לעומק בכובד ראש. אנשים שותלים ברושים בכניסה צרה לבית – בוא נראה אתכם עוד 6 שנים מתחילים להתחכך בענפים שלו כי הוא בולט יותר מידי. חוץ מעניין הצמחייה צריך לדאוג לתפאורה יפה כמו תאורה, גיזום ועוד…


בתכנון הראשוני אני מביא בחשבון את איך הגינה תראה שנים קדימה, זהו הדבר החשוב ביותר עבורכם. למה? כי התנוונות צמחייה יכולה להיות וזה גם צפוי, מול זה אני לוקח בחשבון את בניית מערכת ההשקיה וסידור הטפטפות.
אני משפץ גינות רבות אשר מתוכננות בקפידה והדבר מוביל אותי לחשוב כי אין טעם בידע אם אין למתכנן גם חמלה על הלקוח, לספק יצרים אישיים זה דבר נהדר, אבל לקוח תקוע עם ריצוף שבור בגלל שורש אגרסיבי רק 3 שנים לאחר השתילה, או עצים נשירים בכניסה לבית בחורף שגם ככה דיכאון קר ואפור.


אצלינו החשיבה על נוחיות הלקוח היא בראש ובראשונה, לא תמצאו טעויות גינון כפי שקורה לעיתים קרובות, והחשוב מכל אנו נתכנן לכם גינה במקצועיות רבה ותוך כדי בחירה במוצרים מדהימים ושונים משאר הגינות .


אין צורך בתואר ראשון בכדי ליצור גן מטריף, לעיתים טעם טוב מנצח שנים רבות של לימודים, יש צמחים מדהימים והחשוב לדעת לשלב צמחייה זהו שם המשחק.

 

חיפושים אחרונים:

  • עיצוב גינות בצפון
  • הקמת גינות בצפון
  • עיצוב גינות תמונות
  • גנן בצפון
  • גננים בצפון