האלמנט העיצובי שישדרג את הגינה הפרטית שלכם

אתם מתכננים את הגינה האולטימטיבית, ולכל פרט בה יש משמעות. כל פרח נבחר בקפידה, כל עץ ושיח זוכים למלוא תשומת הלב, ואתם מבינים שכדי ליהנות מכל אלה לאורך זמן תצטרכו לתכנן גם פתרונות השקייה מתאימים. עכשיו הגיע הזמן לדאוג לפינה הנעימה שבה תוכלו להישען לאחור, ליהנות מהשפע ומהטבע הפורח, ורצוי שיהיה לכם נעים ומוצל בכל רגע. איך עושים את זה? התשובה לפניכם.

הפתרון הקלאסי והמהודר – גזיבו

אחת הדרכים הפשוטות והיפות ביותר לעצב לעצמכם מרחב נעים ומוצל בגינה הפרטית, היא לתכנן גזיבו יוקרתי ומרשים. עם רגלי אלומיניום עוצמתיות, עיצוב מרהיב ומבחר עשיר של דגמים, הגזיבו הוא ללא ספק פתרון קלאסי ומפנק מאוד, שיספק לכם הצללה תוך שהוא משדרג את מראה החצר כולה. תוכלו להציב תחת הגזיבו מערכת ישיבה מרווחת, פינת אוכל לאירוח החברים הקרובים או את הערסל עליו תתרווחו בסוף השבוע עם הספר האהוב עליכם.

איך בכלל בוחרים גזיבו?

כאמור, ישנם כיום סוגים שונים ומבחר דגמים נהדרים, ולכן כדאי לבחון בקפידה את כל האפשרויות לפני שתבחרו את הגזיבו המתאים לכם. בשלב ראשון מומלץ להגדיר את המידות הנחוצות, כדי שתוכלו לוודא שהוא מתאים לשטח הייעודי. כך תימנעו מרכישת גזיבו גדול למרחב קטן וצפוף, ומן הצד השני תוודאו שאתם מצטיידים בפתרון הצללה רחב שיספק לכם מענה אמיתי לצורך. אחרי שהגדרתם את המידות אתם יכולים להמשיך קדימה ולבחון את העיצובים השונים. האם תעדיפו גזיבו לבן, שחור או בצבע נועז ומפתיע? האם אתם רוצים להכניס לחצר שלכם גזיבו פתוח ללא קירות, או דווקא להוסיף לו מעטפת נעימה שתבטיח קירוי איכותי גם בימי הקיץ הלוהטים וגם בימי החורף הגשומים?

חומרי הגלם המנצחים

והנה עוד טיפ אחד קטן אבל חשוב מאוד, בוודאי למי שמחפש פתרון איכותי שישרת אותו לאורך שנים. כדאי לזכור כי ישנם כיום סוגים שונים של גזיבו, הנבדלים אלה מאלה גם בחומרי הגלם. יש לכך משמעות גדולה שכן חומרים שונים איכותיים הרבה יותר מאחרים, ובהתאם הם גם יציבים ועמידים הרבה יותר. כך מוטות האלומיניום נחשבים למוטות חזקים מאוד, נקודה חשובה לקראת החורף הקריר והרוחות החזקות שעוד יגיעו. בנוסף, בד הגזיבו (המשמש כתקרה ובמקרים רבים גם לקירוי) רצוי שיהיה בד נושם ואיכותי. כך תמנעו את כניסתן של קרני השמש, מה שיסייע בשליטה על החום החודר מבעד לבד ויעניק לכם תחושה הרבה יותר נעימה בכל ימות השנה.

מאמא נכתב על ידי חברת :https://easygazebo.co.il/